ПОГОРЄЛОВ ВСЕЛЯЄТЬСЯ В ОФІС СДПУ(О)

І знову його городяни помітили в центрі Ужгорода – на площі Театральній. На відміну від попереднього разу – батько все ще головного еколога краю – не фотографувався. Більше того, намагався бути якомога не помітнішим. Але заховатися від пильних очей ужгородців – не вдалося. Підвів автомобіль. Надто мало в Ужгороді «Тойот – Авалонів». Нагадаємо – ринкова ціна такої машини (стандартна начинка) близько 60 тисяч доларів. Як для людини, яка все життя працювала чиновником – сума не така вже й маленька. Але ми сьогодні не про це.

Виявляється – Вікторе Володимировичу офіс собі підбирали. Аби було де прапорці, плакати, календарі та ще купу різного непотребу із собою «відфотошопленим» складувати. Кращого місця, ніж на площі Театральній, Погорєлов не знайшов. Хто б міг подумати, що офіс, в який з 2005 року ніхто не хотів вселятися, нарешті знайшов господаря. Щоправда лише на 2 найближчі місяці…

Як уже здогадалися – мова йде про колишній офіс обласного комітету СДПУ(о). Погорєлов, очевидно, займе кабінет самого Різака. Ну, хоч буде привід ще раз сфотографуватися. На згадку… Бо висот, яких свого часу досяг Різак – йому, скоріше за все, не досягти. На відміну від нашого двічі колишнього, Іван Михайлович штовхав уперед науку, а не трактор із деревиною у вічних мерзлотах Сибіру.

Злі язики твердять, що по оплаті за офіс із представниками відомого далеко за межами Закарпаття (і за дивними обставинами також кілька разів колишнього) пана Ш. Погорєлов дуже довго торгувався. Врешті-решт, сторони зійшлися в ціні 20 американських доларів за квадратний метр. Разом – 2 тисячі за місяць оренди. Якщо хтось подумав, що Погорєлов знайшов собі філантропа, який погодився оплатити його виборчу кампанію – заспокою – тут усе без змін. Не менш злі язики твердять, що нашому «ексу» вже довелося продати деякі об’єкти нерухомості. Їх він ще за щасливих часів попереднього мерства «прихопив». Але, як кажуть, часи змінюються. Покупці, натомість, як з’ясувалося, теж не прості хлопці – з мукачівською пропискою. Але, про це – іншим разом.

Мар’ян Ганинець, KarpatNews

admin