Погорєлов таки «погорів»

Сьогодні Віктор Погорєлов за участі власної команди, що нараховувала з добрий десяток осіб переважно з кримінальними звичками та молодих студентів з прапорами організував зустріч із мешканцями 173,175 та 177 будинку на вул. Капушанській.

Слід відмітити, що кількість мешканців згаданих будинків можна було порахувати на пальцях однієї руки. Однак не дивлячись на мало чисельність роззяв, які зупинилися поспостерігати за групою підтримки Погорєлова, таки дочекалися видовища. Один з ужгородців побачивши Віктора Погорєлова прямо запитав куди подівся вкрадений з міського бюджету 21 мільйон за часів каденції Погорєлова мером Ужгорода. Як водиться екс-мер обізвав ужгородця провокатором. І тут пішло, поїхало. Пригадали колишньому меру Віктору Погрєлову і хабарі за квартири, за що він відсидів у буцегарні 7 років , і про квартиру, яку син мера, як малозабезпечений отримав за мерську каденцію батька. І про розбиті автівки у нетверезому стані. Взагалі роззяви, що споглядали цей інцидент залишилися задоволені. Принаймні ужгородці мали можливість згадати хто такий Віктор Погорєлов. Бо за роки сидіння у затишному кріслі обласної державної адміністрації часів правління в краї братів Балог за Погорєлова стали забувати. Однак сьогоднішній інцидент на зустрічі кандидата з ужгородцями довів: люди все пам’ятають і про хабарництво високопосадовця, і про загадкове зникнення 21 мільйона міських грошей, та багато іншого пов’язаного з прізвищем Віктора Погорєлова.

То ж більшості ужгородців виявляється добре відомо, що кожна присутність Віктора Погорєлова у владі тягне за собою кримінал. Ось якого мера хочуть всадовити мукачівські братки в обласному центрі.

Для загалу пропонуємо відео з агітацією Погорєлова.

admin