ПаДіЮн запрошує юних ужгородців знайти заняття до душі!

Палац нараховує 12 центрів, робота яких спрямована на розвиток дітей у художньо-естетичному, спортивно-оздоровчому, еколого-натуралістичному, туристсько-краєзнавчому, науково-технічному, гуманітарному, дозвіллєвому та в напрямі міжнародного співробітництва. Тому кожен, хто завітає сюди, знайде заняття за своїми вподобаннями.

Після тривалого літнього відпочинку Ужгородський палац дітей та юнацтва розпочинає новий навчальний рік великим феєричним дійством – показовими виступами вихованців, виставками робіт творчих студій та святковим концертом.

Педагоги Падіюну намагаються спрямувати свою діяльність на те, щоб створити в закладі кращу якість дитячого життя, розкрити й розвинути таланти своїх підопічних.

Виявити здібності юні артисти можуть у різних центрах, серед них Народний художній колектив Студія сучасного танцю “Бліц”. Тут діток навчатимуть сучасної хореографії, хіп-хопу, брейк-денсу, модерну. Зайнятися народною, сучасною, дитячою хореографією та бальними танцями охочі зможуть у Народному художньому колективі ансамблю танцю “Танцювальна корпорація друзів”. Зразковий художній колектив “Продюсерський центр” запрошує вокалістів у студію естрадної пісні “Браво”, де їх навчатимуть співу, акторської майстерності, декоративного дизайну, та арт-студію “Стиліст”, в якій познайомлять із мистецтвом макіяжу, моделювання зачісок та аксесуарів, необхідних для артистів. Також тут діє студія звукозапису. Займатися в рок-клубі, джазовій або ж театральній студіях дітки можуть, записавшись у Центр театрального мистецтва та творчого дозвілля.

Педагоги центру духовного та творчого розвитку “Джерела” працюють над тим, аби розвинути в діток любов до культури не лише рідного краю, а й зарубіжжя. Тут у музичній студії “Гармонія” їх навчають гри на фортепіано, гітарі та інших музичних інструментах. А у фольклорно-етнографічному клубі “Світлиця” – вишивки, бісероплетіння, рукотворного мистецтва. Діти можуть відвідувати й гуртки народознавства, екскурсоводів, краєзнавців. При центрі діє етнографічний музей та щороку проводяться конкурсні ігри “Закарпаття моє”, “Моє рідне місто” та ін.

Якщо ж дитина в майбутньому прагне стати відомим дизайнером одягу, то їй неодмінно потрібно прийти в центр моди “Твій стиль”. Тут педагоги навчать конструювати та моделювати одяг, засвоїти основи крою та шиття, а ще долучать до мистецтва фотомоделі й дефіле.

Образотворчим мистецтвом, графікою, живописом, керамікою та скульптурою ваша дитина може займатися в Зразковому художньому колективі студії образотворчого мистецтва ім. З.С. Баконія. Акваріумістикою, фітодизайном, квітникарством та аранжуванням, екологією, екотуризмом та спелеотуризмом – в екологічному центрі.

Центр міжнародних зв’язків та зв’язків з громадськістю запрошує діток вивчати сучасну українську мову та культуру мовлення, угорську, німецьку, англійську, словацьку мови. А також навчитися основ журналістської майстерності та фотографії. Розкривають лідерські якості педагоги школи молодого лідера.

Юні науковці зможуть поглибити свої знання з хімії, математики, комп’ютерної грамотності в науково-технічному центрі. Тут вихователі готують також фахівців авіа-, судно- та технічного моделювання. Діють при центрі й клуб “Майстер-хобі”, астрономічний гурток “Сузір’я” та музей досліджень космосу ім. М. Братійчук.

Гурток спортивної та художньої гімнастики й шаховий клуб працюють при спортивно- оздоровчому центрі.

Школа раннього розвитку “Радість” запрошує ще зовсім маленьких діток відвідувати гуртки з англійської, угорської мов, “Цариця математика”, “Країна логіка”, “Розвиток інтелекту”, “Чарівний пензлик”, “Фея граматика”, “Музична скарбничка”, групу “Я сам”.

Придивіться пильніше: можливо, ваша дитина мріє стати зіркою естради, олімпійським чемпіоном або ж законодавцем модних тенденцій. Спробувати знайти себе вона зможе саме в Падіюні. Отож не зволікайте, приведіть свою дитину, і нехай саме ваше чадо поповнить команду лідерів!

Марія Романченко, Ужгород

admin