«ПАДІЮН» дарує свято (ФОТО)

На свято з подарунками для дітей та подяками педагогам, завітали міський голова Сергій Ратушняк, начальник управління освіти Ужгородської міської ради Володимир Огар, перший заступник міського голови Микола Адамовський та заступник міського голови Федір Апшай.

Одразу після концерту, ми поцікавились у Сергія Ратушняка про підтримку ПАДІЮНу міською радою, а також чим захоплюється його наймолодша донька Аліна. У своєму виступі мер міста зауважив, що ПАДІЮНом, ми повинні гордитися, адже він єдиний у області, який відвідують понад три тисячі дітей. Крім того, він наголосив, що вже цієї зими ПАДІЮН матиме своє автономне і якісне тепло.

На сцені свою майстерність демонстрували вихованці Народного художнього колективу Студії сучасного танцю «Бліц», ансамблю танцю «Танцювальна корпорація друзів», Зразкового художнього колективу «Продюсерський центр», центру моди «Твій стиль» та багатьох інших творчих студій.

Вихованці ПАДІЮНу, ще зовсім юні, але за час навчання в закладі чимало досягнули, захищаючи честь міста та області на міжнародних, всеукраїнських конкурсах та фестивалях, а цього дня їх виступи, створили неперевершено веселу та яскраву атмосферу.

Фото: Данило БАНИК


admin