На Закарпатті прокуратура порушила кримінальні справи проти лікарів Виноградівщини та Рахівщини

Прокурорськими перевірками виявляються також випадки порушення закладами охорони здоров’я санітарно – епідемічного законодавства, що негативно впливає на рівень надання медичної допомоги населенню. Зокрема, за внесеним прокурором Іршавського району начальнику відділу охорони здоров’я Іршавської РДА поданням до дисциплінарної відповідальності притягнуто 6 медичних працівників лікувальних закладів.
Перевірками з питань законності обігу та використання наркотичних речовин та прекурсорів також виявлено ряд кримінально – караних діянь.
Зокрема, Прокурором Виноградівського району порушено кримінальну справу відносно службових осіб Виноградівської районної лікарні, які внаслідок неналежного виконання службових обов’язків не вживали заходів до організації забезпечення належного обліку, зберігання, відпуску, розподілу та використання прекурсорів, що призвело до утворення у клініко-діагностичному відділенні нестачі 10,2 кг соляної та 14,4 кг сірчаної кислоти. По даній кримінальній справі триває досудове слідство.
Виявлялись також порушення законодавства, допущені при виписуванні рецептів на отримання препаратів, які є наркотичними або містять у своєму складі такі речовини. Зокрема, прокурором Рахівського району, порушено кримінальну справу за фактом зловживання службовим становищем головним лікарем амбулаторії практики сімейної медицини с.Б.Церква, який незаконно видав 18 рецептів на отримання наркотичних препаратів. Кримінальна справа з обвинувальним висновком скерована до суду, винну особу засуджено.
Прес-служба прокуратури Закарпатської області
admin