На мукачівщині «коханий» забив до смерті дружину

Про страшну знахідку перелякані селяни сповістили в сільраду, а вже звідти надійшло тривожне повідомлення в райвідділ міліції. На мiсце пригоди, окрім слідчо-оперативної групи та керівництва Мукачівського райвідділу УМВС, прибули й начальник закарпатської міліції Віктор Русин та його перший заступник Володимир Шелепець.

Оскільки убита, а нею виявилася 48-річна жителька Бистриці, працювала листоношею, то у першу чергу правоохоронці відпрацьовували версію про навмисне вбивство з метою пограбування (поштарки нерідко мають при собі гроші, які розносять по хатах пенсіонерам). Щоправда, мали міліціонери й інші припущення. Невдовзі версія про грабіж відпала, з’ясувалося: великих грошей потерпіла того вечора зі собою не мала, зате стали відомі інші подробиці, пов’язані з вбивством цієї жінки. А все відбувалося набагато банальніше й страшніше — дружину позбавив життя чоловік-п’яниця… Останній, 49-річний Михайло, спершу відпирався, але недовго — врешті-решт змушений був зізнатися й розповісти правду.

Того фатального вечора чоловік зустрів свою дружину на лісовій стежці в урочищі Червоний Яр біля рідного села. Був уже “тепленьким”, а ще припас пляшку горілки. Запропонував і дружині “причаститися”, однак та відмовилася, мовляв: треба ще рознести пошту по кількох адресатах.

— Ну, тоді я тебе тут зачекаю, лиш ти давай швидко — запропонував Михайло дружині.

Жінка, незважаючи на те, що обіцяла швидко впоратися з роботою, все ж затрималася години на півтори. Це й спричинило сварку. Розлючений чоловік, окрім словесного “виховання”, дав волю й кулакам. Від удару дружина впала на землю. Далі нелюд добивав бідолашну ще й ногами. Здавалося, на цьому все й закінчиться. Плюнувши спересердя, нетверезий чоловік вже було зібрався додому, проте побита жінка, на свою біду, кинула йому услід якесь дошкульне слівце…

Не тямлячись з люті, “коханий” повернувся і знову продовжив знущатися над беззахисною жінкою. Коли знесилився і трохи заспокоївся, пішов додому спати. Пролежавши всю ніч на холодній землі, сильно травмована поштарка до ранку померла (можливо, при своєчасному наданні медичної допомоги вона б вижила). Отверезівши й зрозумівши, що накоїв лиха, горе-чоловік пішов зранку провідати дружину, але першими її бездиханне тіло знайшли грибники…

За фактом навмисного вбивства порушено кримінальну справу, бузувіра міліція заарештувала. Обставини цього дикого мукачівського злочину з’ясовує старший слідчий в особливо важливих справах слідчого управління УМВС підполковник міліції Оксана Данько.

— Такого жорстокого вбивства у моїй практиці вже давно не було, — зізнається слідча. — На понівечене тіло нещасної жінки страшно було глянути — усе в синцях та саднах, майже всі ребра поламані. І що найстрашніше — зробила це близька людина. Як правило, такі побутові вбивства спричинені зловживанням алкоголем. Не обійшлося без нього і цього разу. Після завершення слідства справу буде направлено у суд, вбивці дружини загрожує покарання на строк від 7 до 15 років позбавлення волі.

Володимир ПАВЛЮХ,
ВЗГ УМВС України в Закарпатській області

admin