Метаморфози піару. Колишній «зек» згадав про зону…

Річ у тім, що у автобіографії цього кандидата є факт добре відомий ужгородцям і пов’язаний саме із «зоною». Так на жаргоні злочинців звучить назва пеніціарного закладу, де суспільство намагається перевиховати осіб, які вчинили злочин, що правда не завжди вдало. Але про це пізніше.

Зараз ідеться про бездарність піарників чи ностальгію номінанта за затишною тюремною бібліотекою, у якій проходив перевиховання Віктор Погорєлов, засуджений ім’ям України на сім років за хабарництво під час роботи в органах ужгородської міської влади. Залишимо поза увагою той факт, що Віктор Погорєлов у встановлений законом спосіб домігся погашення судимості. Суспільство через закон надає людині таке право почати з «чистого» аркуша. Однак певні індивіди не завжди використовують надану їм можливість. Повернувшись до влади чинять те саме, що було епізодами минулої кримінальної справи, і зрештою, погашення судимості тягне за собою певні правові наслідки, які аж ніяк не викреслюють із біографії сам факт вчинення такого суспільно небезпечного та важкого злочину, як хабарництво. Виходить, Віктор Погорєлов, незважаючи на вік, так і не засвоїв прописну істину, що життя не чернетка і переписати його в чистову – неможливо.

Тож гадають ужгородці: боздоський бігборд Погорєлова – витівка піарників чи пророцтво. Деякі з дотепників вже почали говорити, що якщо для силовиків державою створено «червону зону», то для чиновників-хабарників Віктор Погорєлов вигадав так звану «зелену зону» де однодумці зможуть приємно проводити відведений їм судом час за спогадами про шурхіт зелених банкнот, що так гріли руки у зручних чиновницьких кріслах.

admin