Легкоатлетична "Ужгородська десятка" стартує 19 вересня

Головною метою спортивного змагання є пропаганда здорового способу життя, інтеграція молоді в соціум шляхом участі у спортивно-масових заходах, розвиток та популяризація спорту, благочинний збір донорської крові.Проведення заходу з ціллю привернути увагу людей інших міст України та з поза кордону до соціальних проблем міста Ужгород та Закарпатської області.
У рамках акції планується:проведення пробігу на дистанції 4км. і 10 км. у двох вікових категоріях до 35 років і після 35 років та додатково невеликі дистанції різної довжини для дітей та людей із особливими потребами^ концертно розважальна програма за участі виконавців та діячів краю^ різноманітні конкурси, вікторини, спортивні майстер класи тощо.
За словами організаторів, цьогоріч узмаганнях візьмуть участь орієнтовно 500 закарпатців. Всіх учасників буде забезпечено харчуванням та безалкогольними напоями.
Довжина пробігу: 2 кола – 4 км.^ 5 кіл – 10 км.
Маршрут: пл. Тетральна – вул. Корзо – наб. Незалежності – Транспортний міст – Київська наб. – Пішоходний міст .
Всю територію вздовж траси, а також учасників пробігу будуть охороняти міліція та волонтери. Рух автотранспорту на вулицях буде перекрито. На місці змагань будуть присутні медики та карети швидкої допомоги.
Оргкомітет

admin