Кличко пообіцяв перемогти американця Шеннона Бріггса нокаутом

“Доброго дня, пані та панове, я радий представити свій другий бій у Гамбурзі. 14 років тому я провів у цьому місті свій перший бій у професіоналах. Тоді я мріяв стати чемпіоном світу. Зараз я повернувся до Гамбурга чемпіоном і буду захищати свій титул у бою з одним з найсильніших важковаговиків: у нього більше досвіду і боїв, йому належить світовий рекорд за нокаутами, він відправив Леннокса Льюїса на настил рингу, боксував з дуже хорошими супротивниками, був чемпіоном світу. Тепер він хоче повернути собі титул – про це мріяли вже багато хлопців. Вони голосно заявляли про свою мрію: я вже надцять раз чув такі заяви. Але слова словами, а на сьогоднішній день лише одна людина в світі може мене побити. (Багатозначна пауза).

… його звуть Віталій Кличко. Лише я в змозі побити себе. І тільки я можу добровільно передати титул наступному.

Шеннон Бріггс сказав, що нокаутує мене. (Звертаючись до Шеннон англійською: “Ти пообіцяв нокаутувати мене – мрії, це я тебе відправлю в нокаут!” Шеннон жестами виявив абсолютну незгоду з цим твердженням).

Бій буде не таким, яким його уявляє собі Шеннон. Всі, хто бачив мій перший бій у Гамбурзі, отримають можливість порівняти мене тодішнього й мене сьогоднішнього: я став більш зрілим, досвідченим, подорослішав на пару років. Але одне буде спільним: 14 років тому я переміг нокаутом і я повторю той результат. Я знаю: бій буде непростий, я знаю: Шеннон Бріггс – сильний досвідчений противник, він – один з найсильніших у світі і хоче отримати пояс.

Я пишаюся тим, що сьогодні мені належить пояс, яким раніше володіли Майк Тайсон, Леннокс Льюїс, Мохаммед Алі і я зроблю все, щоб покинути ринг переможцем. Гарантую одне: ті, хто прийдуть на бій, не забудуть його. Я з нетерпінням чекаю цього поєдинку. Я ще раз хочу підтвердити, що я – найсильніший у світі.

Бажаю всього хорошого Шеннон Бріггсу: відмінною підготовки, форми та результату на рингу. Цікаво, чим закінчиться зустріч двох нокаутерів. Хто переможе? Поживемо-побачимо. Дякую за увагу і до зустрічі 16 жовтня”, – завершив свою промову Кличко.

tsn.ua

admin