Керівник ужгородського дитячого садочка вимагає вибачень у Інтернет-видань за наклеп (документи)

Одразу після її призначення, з метою дискредитації керівництва міської ради в період виборчих перегонів, в інтернет-виданнях «Вся Закарпатська правда» та «UAReporter» було опубліковано інформацію про відсутність відповідної освіти у Веселовської І.В. (дівоче прізвище – Лупич). Як з’ясували журналісти дана інформація не відповідає дійсності.

Веселовська І.В. закінчила Ужгородський національний університет, та отримує відповідну кваліфікацію за спеціальністю «Дошкільне виховання» в Національному Педагогічному Університеті ім.Драгоманова. Призначення на посаду керівника навчального закладу відбулося відповідно до чинного законодавства. Серед ужгородських педагогів Веселовська користується авторитетом.

У даній статті було порушено ряд статей Закону України «Про інформацію». Зокрема: ст.5 «Основні принципи інформаційних відносин», ст.23 «Інформація про особу», ст.32 «Інформаційний запит щодо доступу до офіційних документів і запит щодо надання письмової або усної інформації та ст.46 «Неприпустимість зловживання правом на інформацію».

Веселовська І. В. була шокована опублікованими матеріалами, які зачіпають її честь і гідність. Інформацію сприйняла близько до серця і потрапила до лікарні з серцевим нападом. Очевидно, журналісти згаданих ЗМІ причетні до брехливої інформації, не усвідомлюють юридичних наслідків від подібної “журналістської” діяльності, даремно сподіваючись уникнути відповідальності за наклеп.

admin