Юний мукачівець украв фару аби допомогти другу

Одного дня на мийку потрапила дорога іномарка. Андрій, товариш Володимира, під час мийки машини розбив протитуманну фару, вартість якої — в межах 1700 грн. Хлопець звернувся до товариша по допомогу. Тоді вони вирішили, що неодмінно знайдуть в місті такий самий автомобіль та вкрадуть потрібну фару. За цю «роботу» старший хлопець пообіцяв малолітньому Володимирові 500 грн. Звісно, юнак погодився.
Потрібну машину довго не шукали. Не була перепоною для молодих мукачівців ні огорожа, за якою стояло авто, ні сигналізація. Уночі Володимир перескочив паркан (Андрій стояв на «шухері»), професійно зняв фару і захисну сітку до неї. Далі перекинув крадену річ через паркан і сам намагався перескочити. Саме в цей час юнака побачили працівники патрульної служби Мукачівського міськвідділу. Юному злодію було нікуди діватися. Зате Андрій, якому власне й потрібна була ця фара, устиг втекти. У малолітнього зловмисника вилучили викрутку та запчастину.
На місце скоєння злочину наряд патрульної служби викликав слідчо-оперативну групу. Хлопець зізнався у скоєному, хоча довго не хотів «здавати» свого приятеля. За фактом крадіжки проти хлопця порушили кримінальну справу. Триває досудове слідство.

Мукачівський МВ УМВС України в Закарпатській області

admin