Губернатор Закарпаття висловив незадоволення тим, як проводять капремонт басейну "Буревісник"

На капремонт чаші, каналізаційної системи та будівництво автономної котельні з обласного бюджету вже виділено 1 мільйон 200 тисяч гривень. Гроші знаходяться на рахунках університету вже понад місяць. Попри це, до ремонту приступили тільки тиждень тому. Будівельники працюють досить мляво. За цей час вони спромоглися лише демонтувати кілька метрів старої плитки. Працівники університету як можуть – виправдовуються. В основному, нарікають на паперову тяганину.

– Роботи на стадії демонтажу – демонтується плитка, бетонні стяжки. До середи цей етап буде завершено. Тоді приступимо до укріплення чаші. Стосовно будівництва котельні – процес зараз на стадії документального погодження, – розповідає проректор УжНУ з адміністративно-господарської роботи Віктор Бульчак.

Свою допомогу у будь-яких питаннях обіцяє Олександр Ледида. Керівник області невдоволений роботою підрядника. Вважає, ремонт можна і потрібно пришвидшувати, адже за попереднім планом завершити роботи мають вже до кінця осені:

– Ходом ремонтних робіт я не задоволений. Будуть зроблені висновки, і, якщо упродовж найближчого тижня ситуація не покращиться, постане питання кадрових змін, – наголошує голова облдержадміністрації Олександр Ледида. Відтепер, хід ремонтних робіт він контролюватиме особисто.

Уже найближчим часом з обласного бюджету планують виділити додаткові кошти, аби повністю відремонтувати спорткомплекс. Передбачається, зокрема, оновлення роздягалень, ремонт вентиляційної системи та системи очистки води.

Прес-центр ОДА

admin