Чемпіонат Закарпаття з футболу. "Розлючені" середнянці розгромили виноградівський "Севлюш"

По два голи забили Сливка та Дано, по одному – Задорожний, Тупиця і Дячок. (У першому таймі не грав Соскида, який зараз перебуває у ненайкращій спортивній формі). В підсумку – 7:1 на користь нашої команди. Вперше в сезоні на поле вийшов після травми наш нападник Богдан Степанов. У неділю хлопці мали б грати з іршавською «Бужорою», але клуб, як відомо, знявся із чемпіонату. Тому, щоб не втрачати ігрової практики, середнянці їдуть на Берегівщину в Дідово, де поміряються силами у товариському матчі з місцевим клубом. До речі, два тижні тому вони зустрічались між собою в Середньому. Тоді перемогли господарі – 8:2.

У Берегові лідер приймав наших найближчих переслідувачів – пістрялівський «Метеор».

– Ця команда одна із «найнезручніших» для нашого клубу, – сказав після матчу почесний президент «Берегвідейка» Іштван Гайдош. – У першому колі ми зіграли з ними внічию – 0:0,  а тепер ледве вирвали перемогу на останніх  хвилинах матчу, хоч і грали, як кажуть, в одні во-рота.

До речі, у другому таймі в лавах берегівців з’явився колишній капітан середнянців і «штатний» виконавець стандартів Мирон Баб’як. Він не зна-йшов спільної мови з колишнім головним тренером Вадимом Дьордєм і перейшов до складу лідера. Чи не дивно, що тут він знадобився, а в Середньому – ні?

Решта поєдинків першості області завершились з такими результатами: ФК «Мукачево» – ФК «Поляна» (Свалява) – 1:5, ФК «Ф. Медвідя» (Н. Давидково) – СК «Ялинка» (В. Бичків) – 3:1, ФК «Карпати» (Рахів) – ФК «Вишково» – 1:6.