Чапля повернулася додому – у «Боздоський» парк

В Ужгородської Чаплі була складна доля. З самого початку ця мала архітектурна форма була встановлена в ужгородському парку ( що тоді називався «Комсомольський») чверть столітя тому, і приносила радість дітлахам, що прийшли з батьками сюди на відпочинок . На початку 90-х чаплю перевезли до ужгородського альпінарію із розграбованого в часи розвалу СРСР міського парку. Тут вона прижилася, і багато молодих людей призначаючи зустріч казали: «Зустрічаємось біля чаплі».

Після того, як «Боздоський» парк завдяки старанням міської влади знову ожив, чапля повернулася на своє старе місце. Однак її пригоди на цьому не закінчилися. Одного ранку виявилося, що чаплю приїзджі вандали розкурочили і здали в металобрухт.

Після звернення керівництва парку, міський голова Сергій Ратушняк зголосився допомогти в докорінній реставрації цього ужгородського «старожила». Директор «Боздоського» парку Олександр Черняк прокоментував дану подію:

«Чаплю» стараннями місцевих майстрів було капітально відреставровано, та встановлено на радість ужгородцям. Таким чином чапля повернулася додому.

Для унеможливлення повторення подібного вандалізму, у парку згодом встановлять камери відеоспостереження.

admin