Балогівське Мукачево може зустріти зиму без тепла

Про це повідомили в Адміністрації ММКП “Мукачівтепло”.

В зв’язку з відмовою більшості споживачів від послуг з централізованого опалення, з раніше підключених 14.8 тис. абонентів залишилось 4.3 тис. абонентів, з яких більше 3-х тис. боржників.

Загальна заборгованість ММКП “Мукачівтепло” становить 18.4 млн. грн., а саме: за спожитий газ – 12.1 млн. грн., за спожиту електроенергію – 6.3 млн. грн., внаслідок чого з 01.04.2010 р. всі котельні підприємства було відключено від електро- та газопостачання.

Заборгованість населення за надані послуги з теплопостачання привела до накладення арешту на активи підприємства постановою Закарпатського окружного Адміністративного суду шляхом зупинення операцій на рахунках підприємства до повного погашення заборгованості.

По роботі з боржниками ММКП “Мукачівтепло” виконало наступні дії: подано позовних заяв до суду – 1319 шт. на суму 4.9 млн. грн.^ подано виконавчих листів до ДВС – 487 шт. на суму 3.1 млн. грн.^ укладено договорів на реструктуризацію боргу – 1411 шт. на суму 3.6 млн. грн..^ подано претензій боржникам – 4910 шт. на суму 15.3 млн. грн..^ стягнуто ДВСлужбою за рішенням суду – 358 тис. грн.., що становить 12 % від суми, переданої в ДВС на виконання.

Виходячи з вищенаведених обставин ММКП “Мукачівтепло” попереджає споживачів теплової енергії, що в разі несплати до 01.10. 2010 р. заборгованості за надані послуги з теплопостачання, підприємство не зможе заключити договори на газо- та електропостачання, що призведе до припинення основної діяльності підприємства з виробництва та реалізації теплової енергії та ліквідації підприємства.

UA-time.com.ua

admin