Звільнено головного еколога Закарпаття

Наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища України звільнено з посади начальника управління екології ЗОДА Андрія Погорєлова.

Після багаточисельних перевірок органами КРУ, Міністерства охорони навколишнього середовища встановлено факти багаточисельних порушень законодавства та фінансової дисципліни в закарпатському управлінні.
В наслідок чого, з посади усунуто начальника управління охорони навколишнього середовища в Закарпатській області Андрія Погорєлова. Наказ підписаний Міністром від 13 серпня 2010 року.
Залишається сподіватися, що з призначенням нового керівника обласного управління, катастрофічна ситуація з екологічним станом у рекреаційній зоні Закарпаття суттєво покращиться.

Андрій Погорєлов син колишнього мера Ужгорода Віктора Погорєлова, який став відомим в області після зникнення з міського бюджету 21 мільйона.

Погорєлов молодший також відомий мешканцям обласного центру, як ініціатор заборон щодо реалізації інвестиційного проекту в Ужгороді «Водний Світ» (аквапарк).

admin