Жолтані з Балогану

Здавалось би справа хороша, якби біля них не було телевізійників з державного телеканалу «Тиса-1», який останні роки на догоду мукачівському клану братів Балог постійно поливав брудом ужгородську міську владу і все повязане з її роботою. Звичайно до цього ефірного бруду обласної державної телекомпанії ужгородці вже звикли, якби не одна пікантна деталь: після відзнятих кадрів, де два нібито працівники ужгородського «КШЕПу» у поті чола махають мітлами, телевізійники підсунули мікрофон під синюшні від систематичного вживання оковитої пики підмітальників, і ті з «розумним» виглядом ділилися з журналістом інформацією про фінансово-економічний стан комунальної сфери Ужгорода. Кумедно було слухати висновки на камеру, які давали «експертів» з мітлою, хвацько оперуючи мільйонними цифрами боргів та лякаючи ужгородців колапсом. Для повноти картини не вистачало подробиць про те як ужгородці будуть захлинатися лайном та ходити у смітті по самі вуха.

Випадкові глядачі спочатку навіть сперечалися чи не знімають у нашому місті чергову серію «Файна Юкрайна». Однак присутність на цьому шоу відомого шахрая Миколи Жолтані змусила поглянути на ситуацію з іншого боку. Залишимо поза увагою бажання двох алкоголіків, яких давно звільнили з «КШЕПу» за пияцтво, заробити на пляшчину, як і їх «експертні» оцінки фінансово-економічного стану всієї комунальної сфери міста. Краще спробуємо дати оцінку не журналістам державного телеканалу «Тиса-1», які при мізерних зарплатах заробляють на життя інформаційними провокаціями, а керівництву телекомпанії, яке отримує державну зарплатню, розмір якої є таємницею за сімома печатями в першу чергу від підлеглих і, безумовно, від загалу. Напевно керівництво «Тиси» живе за принципом: грошей багато не буває.

Стосовно прокуратури, яка мала би реагувати на такі речі, особливо, коли для політичних провокацій використовується державне майно та кошти, то вона – бездіє. Як і у випадку з незаконною виборчою агітацією шахрая Миколи Жолтані. Не даремно у народі кажуть: яке йшло, такого і найшло. Це у повній мірі стосується прокурора Малинича (прокурор міста Штефанюк у відпустці), Балоги та шахрая Жолтані. На разі залишається відкритим питання хто в цій трійці головний диригент цієї брудної політичної провокації, а хто режисер.

admin