Збори освітян

Менш ніж за тиждень стартує новий навчальний рік. Традиційно на передодні Дня знань працівники освіти зібрались, аби підвести риску під досягненнями минулого року та окреслити завдання на майбутній. На конференцію було запрошено керівників та заступників усіх навчальних закладів Ужгорода. Начальник управління освіти Ужгородської міської ради Володимир Огар детально доповів про підсумки програми розвитку освітньої галузі в школах, дошкільних та позашкільних навчальних закладах нашого міста.

Заслухавши звіт, міський голова Сергія Ратушняк теж звернувся до освітян, зауважив проблемні моменти та підкреслив позитивні тенденції:

На завершення конференції Сергій Миколайович вручив почесні грамоти керівникам та педагогам, котрі досягли значних успіхів в освітній галузі та показали хороший результат своєї роботи, а також пообіцяв відзначити й тих, чиї заслуги чомусь лишилися поза увагою.

Залишилося дітям дочекатись першого вересня, бо їхні школи готові їх прийняти і забезпечити їм комфортні умови і, головне, Знання.

admin