«Завдяки» Погорєлову ужгородцям ніде рятуватися від спеки

Ужгородці добре пам’ятають, як свого часу Погорєлов-молодший – головний еколог краю зробив усе, щоб мешканці та гості міста залишилися без зони водного відпочинку. Зробив навіть більше чим міг, аби його батечко мав шанс повернутися в крісло мера Ужгорода. Навіть на посадовий злочин пішов Андрій Погорєлов, увівши в оману обласних депутатів, що довела обласна прокуратура. Однак вчинивши посадовий злочин Погорєлов-молодший і далі працює на посаді головного еколога.

Як виглядають береги річки Уж відомо кожному ужгородцю. Марія, яка прийшла сюди рятуватися від спеки з двома маленькими дітьми. Каже, що родина Погорєлових справжнє прокляття для ужгородців. У свій час Віктор Погорелов вже відсидів термін, за те що без черги дав квартиру сестрі, викинувши з черги чесну родину ужгородців. Коли став мером Ужгорода, його синочок Андрій отримав квартиру за бюджетні кошти як малозабезпечений, про що багато писали місцеві газети. Нині його синочок не відомо за якого дива, отримав посаду головного еколога краю і заради повернення батька у крісло мера обласного центру паскудить ужгородцям, плюючи відверто на волевиявлення мешканців Ужгорода, які висловили бажання мати в місті сучасну зону відпочинку.

Марія: « Чому прокуратура і міліція не притягнуть злочинців до відповідальності за службові злочини, за розкрадання 21 мільйонів бюджетних коштів в часи мерства Погорєлова-старшого. Зараз ця родина покидьків, інакше їх назвати не можна залишили місто без сучасного аквапарку. Купатися нема де. І все заради того, щоб Віктор Погорєлов знову вернувся в головне крісло міста і з бюджету в чиїхось кишенях осідали мільйони, чи ще комусь з родини Погорєлових знадобилася квартира «на халяву».

А тим часом, і МНС, і лікарі санепідемстанції одноголосно заявляють на берегах Ужу відпочивати людям категорично заборонено, так як це небезпечно для здоров’я.

admin