Закарпатці скаржаться на величезні черги у ДАІ та відсутність техталонів

У середу, 4 серпня, перший заступник голови облдержадміністрації Іван Бушко провів робочу нараду з виконувачем обов’яків начальника відділу ДАІ в Закарпатській області Юрієм Вейкаєм, під час якої і йшлося про вирішення цих проблем.

Як повідомив Юрій Вейкай, у 2010-ому році автомобілі парного року випуску мають пройти обов’язкову процедуру техогляду. На початок серпня його пройшли 62 відсотки водіїв. За підрахунками обласного ДАІ, автомобілів, які цьогоріч підлягають діагностиці – понад сто три тисячі. Для зручності в області розширено мережу сервісних центрів, в яких можна перевірити свій транспортний засіб. Термін проходження техогляду завершиться 15 грудня. Його потрібно проходити раз на два роки. Як свідчить багаторічна практика, на Закарпатті найдисциплінованіші водії —пенсіонери, ветерани і ті підприємці, котрим у бізнесових справах часто доводиться подорожувати. У більшості закарпатських водіїв термін техогляду спливає саме в червні-серпні.

– Чимало власників автотранспорту відклали проходження техогляду на останні дні. У першому півріччі його пройшли менше третини водіїв. Нині ж маємо наплив автомобілістів, – констатував виконувач обов’язків начальника відділу ДАІ в Закарпатській області Юрій Вейкай.

Це й стало причиною ажіотажу та черг в деяких райвідділах ДАІ. Подекуди не вистачало талонів техогляду, то ж водії, були змушені навідуватися в інспекцію по кілька разів. До речі, власників авто, котрі не мають відповідного талону можуть оштрафувати на суму від 340 до 450 гривень.

Перший заступник голови облдержадміністрації Іван Бушко закцентував увагу на необхідності вирішення даних питань у стислий термін:

– Ситуацію необхідно терміново врегулювати, бюрократична «тяганина» не має заважати закарпатським водіям. Люди не повинні стояти в чергах годинами, бюрократичну «тяганину» треба ліквідовувати, – категорично заявив перший заступник голови облдержадміністрації

За результатами зустрічі перший заступник голови ОДА дав відповідні доручення. Зокрема, найближчим часом в ряді районних відділах ДАІ, зокрема Виноградівському, Берегівському, Тячівському та Хустському буде змінено графік роботи. Відтепер тут працюватимуть і в неділю, техогляд можливо буде пройти також у вихідні. Найближчими днями буде вирішено й питання забезпечення відділів техталонами.

Прес-центр ОДА

admin