Закарпатські музики виступають на міжнародному фестивалі в Угорщині

Українське музичне мистецтво представлять на фестивалі два київські естрадні гурти -“РАДА” та DVS (Death Vallty Scrtamers), а також музики “Гудаки” із Закарпаття.

Упродовж тижня на фестивалі виступить близько 400 музичних колективів та DJ, у тому числі 140 – із 32 країн світу. На 55 майданчиках 76-гектарної площі острова, що може прийняти до 75 тис. відвідувачів, щодня відбуватиметься 200-250 мультикультурних програм з усього спектра сучасних культурних жанрів – від важкого року, етнічної і танцювальної музики, альтернативних стилів, блюзу та джазу – до класики. Будуть на фестивалі і спортивні змагання та атракціони, художні виставки, театральні та циркові вистави, соціальні програми, мовні школи.

Передбачається, що 15 серпня на головній фестивальній сцені виступлять два київські гурти – Death Valley Screamers ( DVS) у складі гітаристів Сергія Лукашенка (бас) і Сергія Озеряна (соло) та Володимира Бутяєва (барабани) і “Рада” із солісткою Радою Романовською. В одній із програм візьмуть також участь закарпатські музики “Гудаки”.

Уперше сучасне українське музичне мистецтво було представлено на “Сігеті” у 1998 році гуртом “Брати Блюзу”. У наступні роки на цьому фестивалі виступали, зокрема, “Мандри”, “Танок на майдані Конго”, “Друг мій вантажІвка” та “Гайдамаки”.

УКРІНФОРМ

admin