Закарпатдержрибоохорона протидіє браконьєрству

З викритих порушень показовим взірцем рибоохоронної роботи є приклад затримання на р. Бистрянка о 17.30 поблизу м.Чоп (дачне поселення) групи осіб, що з використанням заборонених засобів (плутанки, ятера) проводили незаконне рибальство. Зазначене порушення могло зійти з рук порушниками, адже вони вже збирались покинути насиджене місце, але вчасно нагодились державні інспектори рибоохорони Меденцій І.І., Бочкор І.І. і громадський інспектор Онисько І.І. котрі і затримали мешканців м.Чоп гр.. Сабо Отіло Барнашовича (23.07.82р.н.) та гр..Салка Евгеній Рудольфович (31.08.80р.н.). На порушників складено протоколи адміністративного правопорушення за ст..85ч.4 КУпАП про браконьєрство для направлення в суд, заборонені засоби лову вилучено.

17.07.10р. близко 10.20на р.Латориця в м.Свалява, 200м в верх по течеї від автомобільного мосту державні інспектори Данко Ю.І. та Петришин І.В. затримали місцевого мешканця гр..Зенгел Йосип Антоновича (26.06.62р.н.), що займався ловом риби в заборонений спосіб з використанням сітки – єкран. Заборонений засіб вилучено, а на порушника складено протокол за браконьєрство для передачі в суд.


26.07.10р. близко 21.30 на р.Вича на околиці с.Сасівка Свалявський р-н інспектори Бауман О.О. та Меденцій І.І. затримали гр.. Худіна Віктор Василевича (23.07.91р.н.), котрий з використанням забороненого засобу лову сітки-екрана намагався наловити риби. Рибне заняття було припинено складання протоколу за ст..85ч.4 КУпАП для направлення в Свалявський суд. Сітку-екран вилучено до прийняття рішення в судовому порядку.


28.07.10р. на р.Тересва у створі р.Лужанка на околиці с. Нересниця Тячівського р-ну державними інспекторами рибоохорони Куцин М.М. та Решетар О.М. близько 16.20 було затримано гр..Гасинич Віктор Олександрович (02.03.90р.н.) котрий займався рибним промислом в незаконний спосіб, а саме з використанням сітки-павука. Під час затримання порушник намагався втекти, для чого інспектори були змушені побігати по воді. На порушника складено протокол за браконьєрство, сітку-павука вилучили.


Того-ж дня близько 18.00 було затримано ще одного “браконьєра” на р.Тересва на околиці с.Добрянське Тячівського р-ну, гр..Минько Василь Михайловича за лов риби з використанням сітки-павука. Матеріали справи направлено в Тячівський суд для прийняття рішення, а заборонені засоби вилучено.

Закарпатдержрибоохорона

admin