Визначено новий склад депутатів Міжгірської райради

Згідно із статтею 13 Регламенту роботи районної ради за пропозицією головуючого Івана Васильовича Яреми було обрано склади лічильної комісії та секретаріату сесійного зібрання.

Відтак з інформацією по першому питанню порядку денного сесії виступив голова райради Іван Ярема. Таким чином, відповідно до ст.43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” і враховуючи те, що відповідно до ст.16 чинного Закону України “Про вибори депутатів Верховної Ради, Автономної Республіки Крим, місцевих рад, сільських, селищних, міських голів” прийнято рішення:

  1. Зменшити загальний склад Міжгірської районної ради Закарпатської області (кількість депутатських мандатів з 69 (шістдесят дев’ять) до 68 (шістдесят вісім) депутатів районної ради).
  2. Дане рішення довести до відома Закарпатської обласної ради.

Крім цього на сесії голова територіальної виборчої комісії М.Ю. Пилипчинець зачитав повідомлення, в якому йшлося про те, що від кандидатів у депутати районної ради від Соціалістичної партії України та Блоку Юлії Тимошенко надійшли заяви про поповнення їх рядів замість вибулих у зв’язку із смертю — В.М. Рябця від Блоку Юлії Тимошенко та І.М. Довгомелі від Соціалістичної партії України.

Територіальна виборча комісія розглянула дані заяви та відношення партійних фракцій і 6 липня 2010 року прийняла постанови №64 та №63, згідно із якими після прийняття присяги до складу депутатського корпусу райради увійшли М.В. Цімбота та М. Д. Галатиба. Учасники сесійного зібрання щиро привітали їх з виявленням їм високої довіри, побажали щастя, здоров’я, родинного благополуччя, успішної праці на стезі добросовісного служіння краянам!

Василь БЕЛЕНЬ
mizgir.com.ua
< /I>

admin