Виставка графіки "Два шовгори" відкрилася у місті над Латорицею

Присутні на презентації мукачівці та гості міста над Латорицею ( на виставці були присутні два сини та батько Станіслава Калашника, який , на жаль, не дожив до виставки) мали можливість ознайомитися з творчим доробком самобутніх майстрів графіки, отримати насолоду від побаченого.

У своєму виступі перед присутніми Мукачівський міський голова Золтан Ленд’єл поділився своїми враженнями від побаченого, підкреслив великий талант митців, які залишили свій слід у графіці і закликав мукачівців та наших гостей обов’язково її відвідати заради власного культурно-мистецького збагачення та насолоди.

Багато теплих слів на адресу Станіслава Калашника як високопрофесійного фахівця і чудову людину, надійного товариша, який завжди готовий був допомогти і підтримати, митця, що завжди знаходився у творчому пошуку, висловив Олександр Андялоші.

Гарну та теплу атмосферу, що панувала на презентації чудово доповнив виступ народного етнографічного ансамблю “Руснаки” під керівництвом Нестора Мальчицького, у складі якого, до речі, виступав і один з авторів мистецького свята – Олександр Андялоші.

Відділ з питань внутрішньої політики Мукачівського міськвиконкому, Закарпаття онлайн

admin