В Ужгороді влада подбала про безпеку відвідувачів Боздоського парку

Минулого року директор парку Олександр Черняк звернувся до міського голови Сергія Ратушняка з проханням допомогти зі встановленням бодай одного громовідводу, необхідного у місці скопичення людей, наявності високих дерев та металевих конструкцій.

“Позитивна реакція керівника міста на моє звернення була моментальною, а сесія міської ради ухвалила рішення про виділення коштів на два громовідводи. Встановлені сьогодні громовідводи разом з монтажем обійшлися міському бюджету у 80 тис. грн. Кошти, звісно, немалі, але безпека ужгородців важить куди більше”, — розповів О.Черняк.

Молодий та ініціативний директор виношує також сподівання встановити в парку системи відеоспостереження та мати у штаті вишколених охоронців, можливо, кінних охоронців, як це є в наших західних сусідів. Коні у Боздоському парку можуть з’явитися вже зовсім скоро: є інвестор, готовий відкрити конюшню, наразі він готує відповідну дозвільну документацію.

Вже завершили освітлення парку в напрямку до підвісного мосту і в разі, якщо він перейде на баланс підприємства, директор обіцяє докорінно змінити його вигляд. Секрет успіху для підприємства неможливий без готовності його директора зняти краватку та взяти, якщо треба, до рук лопату чи косу, переконаний О. Черняк. “Якщо треба косити чи копати, наш мер це робить. І такий підхід має бути прикладом для всіх директорів, які дійсно вболівають за справу”, — вважає О. Черняк.

“РІО”

admin