В Ужгороді відбулися урочисті збори обласної громадської організації «Рідне Закарпаття»

3 серпня цього року в м. Ужгороді відбулися урочисті збори обласної громадської організації «Рідне Закарпаття», яке відзначило свій 5-ти річний ювілей. Учасниками заходу стала делегація від міста Мукачева в складі голови міського осередку директора фірми «Аудит» Юлії Кілару, начальника Пенсійного фонду міста Маргарити Лукачини, лікаря Зубарєвої Ірини Станіславівни, керуючого Мукачівським відділенням «КомінвестБанк» Сергія Ільтьо, Заслуженої вчительки України Секереш Ельвіри Антонівни, русинської народної співачки Ольги Прокоп.

Учасники зборів звітували про участь у вирішенні актуальних завдань соціально-економічного, екологічного, національно-культурного розвитку краю. Співголови Правління ГО «Рідне Закарпаття» Рябич Василь Андрійович – генеральний директор спільного українсько-австрійського підприємства «Фішер-Мукачево», Митровцій Іван Михайлович – голова Спостережної ради ВАТ «Мукачівприлад», Гецко Юрій Михайлович – президент міжнародної ради «ВІЖИ-3000» привітали присутніх та вручили Почесні Грамоти та Дипломи за активну участь в громадській діяльності, серед яких і наші мукачівці – найактивніші члени об’єднання.

На зборах виступили відомі особистості Закарпаття: балетмейстер заслуженого академічного Закарпатського народного хору, народна артистка України Клара Балог, відомий диригент, композитор, педагог, Микола Попенков, Герой Соціалістичної праці, колишній голова колгоспу «Прикордонник» Виноградівського району А.О.Біров, декан юридичного факультету ЗакДУ Петро Трачук, голова Асоціації платників податків, викладач вузу Марта Волощук. В кожному виступі піднімались питання участі організації в подальшому розвитку Закарпаття, залучення громадськості, особливо молоді, до активної роботи.

За 5 років зроблено багато корисних справ. За ініціативи та сприяння ГО «Рідне Закарпаття» на благодійні кошти надано спонсорську допомогу у фінансуванні окремих заходів у галузі науки, освіти, культури і мистецтва, фізичної культури і спорту, туризму, рекреацій. За підсумком роботи видано буклет «5 років з думкою про благо Рідного Краю», в якому відображено більшість проведених заходів.

Члени організації мають за ідеал такі людські риси та світоглядні принципи, як патріотизм, порядність, відповідальність, послідовність дій, виваженість і стабільність поглядів. Організація буде і надалі формувати сторонній об’єктивний погляд на ситуацію та напрацьовуватиме пропозицію щодо покращення життя на Закарпатті.

«Рідне Закарпаття» прагне об’єднати всіх небайдужих краян.

Газета “Мукачево”

admin