В Ужгороді «народжується» проспект

Йдучи повз перехрестя вулиць Легоцького і Заньковецької, важко не помітити обабіч дороги нагромадження техніки, яка вже працює над будівництвом кільця, яке повинно розвантажити рух на цьому відрізку шляху. Роботи з облаштування проспекту розпочато вже кілька днів тому. Один із керівників бригади, котра працює над втіленням у життя ініціативи мера розповів, що поки робітники трудяться на території зелених зон аби не заважати руху транспорту.

За задумом міського голови Сергія Ратушняка, “Кільце” і пішохідну зону робитимуть одночасно. Загальна площа об лаштованої зони повинна сягнути 600 квадратних метрів. Тут окрім «кільця» та двохсмужки буде встановлено лавиці, ліхтарі, зелені зони і навіть фонтан.

Мешканці вулиці Легоцького, з якими вдалося поспілкуватися, запевняють, що вони завжди раді будь-яким позитивним змінам, які відбуваються у рідному місті. Будівництво  «проспекту №2» зробить на їхню думку Ужгород, ще більш красивим та європейським містом. У першу чергу – це необхідно для підростаючого покоління, яке зможе в майбутньому пишатися свої містом. Саме тому, ініційований Сергієм Ратушняком “проспект № 2” по вул. Легоцького має зробити “спальний” мікрорайон Ужгорода одним із найкомфортніших у місті. 

         Павло БІЛЕЦЬКИЙ

admin