В Ужгороді діє «Клініка, дружня до молоді»

Директор Ужгородського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Владлен Вербич на зустрічі із журналістами повідомив, що центр створено для надання комплексної психотерапевтичної, медичної та просвітницької допомоги дітям від 16 до 18 років та молоді до 24 років. «Клініка, дружня до молоді» рекомендована Всесвітньою організацією охорони здоров’я та Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ).

Фахівці клініки допоможуть знайти відповіді на будь-які питання, що пов’язані із психічними чи фізичними проблемами. Лікар-психіатр міської дитячої клінічної лікарні Світлана Апостол наголосила на тому, що основний напрямок їх роботи полягає у популяризації здорового способу життя. Крім того, лікар підкреслила, що у центрі проводяться різноманітні тренінги та консультації з питань: депресивних станів, надмірної нервозності^ інфекцій, захворювань внутрішніх органів що передаються статевим шляхом^ допомоги у вирішенні сімейних проблем та життєво важливих ситуацій.

«Клініка, дружня до молоді» — це заклад, діяльність якого спрямована на збереження та покращення фізичного та психічного здоров’я. Завдяки спільному пошуку шляхів вирішення проблем, фахівці допоможуть молоді реалізувати себе в соціумі та гармонійно співіснувати у ньому.

За номерами в Ужгороді: (0312) 61-64-72, 44-13-17 Вас завжди готові вислухати, підтримати та допомогти!

admin