В Ужгороді буде ще один проспект

Наразі ведеться ремонт внутрікварталки по вул. Залізничній, 4, на черзі ремонт дворів біля ЗОШ № 6, по вулицях Джамбула, Можайського, Заньковецької. Директор Департаменту міського господарства Віктор Мартин запевнив, що вже готовий проект реконструкції вул. Тельмана, що забезпечить паралельний в’їзд до міста з боку Мукачева й зніме транспортне навантаження з вул. Гагаріна. Відновлення вул. Тельмана обійдеться в 4 млн. грн.

Але головною ініціативою міського голови у поточному році є будівництво ще одного проспекту, подібного до проспекту Свободи, який Сергій Ратушняк зумів оновити передусім, завдяки особистій наполегливості. На перехресті вулиць Заньковецької та Легоцького буде облаштовано кільцевий рух транспорту. “Кільце” і пішохідну зону робитимуть одночасно. Рішенням сесії міської ради виділено перший транш на суму 3 млн. грн. Будівництво пішохідної зони по вул. Легоцького розпочнеться у середині серпня і має завершитися вже у жовтні.

Мешканці Ужгорода запевняють, що вони завжди раді будь-яким позитивним змінам, які відбуваються у рідному місті. Будівництво «проспекту №2» зробить на їхню думку Ужгород, ще більш красивим та європейським містом. У першу чергу – це необхідно для підростаючого покоління, яке зможе в майбутньому пишатися свої містом. Саме тому, ініційований Сергієм Ратушняком “проспект № 2” по вул. Легоцького має зробити “спальний” мікрорайон Ужгорода одним із найкомфортніших у місті.

admin