Ужгородський міський центр зайнятості провів виїзну "мобільну" акцію

Відкрив захід директор Ужгородського міського центру зайнятості Сергій Олексіюк. Він акцентував увагу на необхідності соціального захисту населення, яке сьогодні потребує працевлаштування. Адже тільки державна служба зайнятості безкоштовно надає спектр соціальних послуг, соціальну допомогу, роботу. Особливу увагу очільник звернув на працевлаштування молоді на перше робоче місце з наданням дотації роботодавцю. Його заступник Ігор Мельников приділив значну увагу питанню надання матеріального забезпечення шляхом отримання одноразової допомоги на започаткування власної справи, адже створення робочого місця для себе та надання можливостей працевлаштування іншим громадянам, які в кризовій ситуації вкрай потребують матеріального забезпечення, є одним із шляхів вирішення питання зайнятості населення Ужгорода. Відвідувачі виїзної акції мали змогу ознайомитися з інформаційними матеріалами, отримати консультації з працевлаштування на підібрані вакансії, з професійного навчання, із започаткування власної справи, з правових аспектів праці та зайнятості, з працевлаштування за кордоном, підбору роботи засобами Інтернет-порталу „Труд” та отримати юридичні консультації з питань зайнятості та трудового законодавства.

Великий інтерес до пошуку роботи проявила студентська молодь Закарпатського державного та Ужгородського національного університетів. Незважаючи на літній період, цікаво було і школярам Ужгорода. Спеціалісти відділу активної підтримки безробітних інформували відвідувачів про послуги, які надає державна служба зайнятості. Акцентували увагу на посиленні профорієнтаційної роботи серед школярів з метою вибору професії та подальшого навчання у вишах та ПТУ. Допомагають професійному вибору молоді і професіографічні матеріали.

До участі в заході були залучені соціальні партнери, а саме: Центр соціальних служб для молоді, управління праці та соціального захисту населення, управління у справах культури, спорту, сім’ї, молоді Ужгородської міської ради. Молодь та громадяни похилого віку цікавились інформацією про порядок надання та оформленням субсидії. На всі запитання було надано змістовну та компетентну відповідь фахівців.

Усім присутнім на заході надавався роздатковий інформаційний матеріал – брошури, буклети. Усього взяло участь 4350 мешканців та гостей міста, з них: 125 школярів, 130 учнів професійно-технічних закладів, 50 студентів вищих навчальних закладів.

Закарпатський обласний центр зайнятості

admin