Ужгородський дурдом. Вісім місяців шизофренії початкуючого поетизатора Андрія Любки

Особливу небезпеку те середовище становить для людей, покликанням котрих є творчість. Людей з тонкою та вразливою душею, світогляд та сприйняття сьогодення у яких різко відмінне від пересічного загалу.

Наприкінці тижня ужгородці мали нагоду в цьому переконатися. На площі Поштовій зійшлися два молодики, прихопивши з собою медійників, ласих до грошевих (а для них – ще й грошових) сенсацій. І влаштували дур-дом-шоу.

Головною дієвою особою того шоу став такий собі поет-початківець певного психічного спрямування Андрій Любка – автор збірки під промовистою назвою «Вісім місяців шизофренії». А з ним прийшов ще один юнак, якого, судячи з напису на чорній майці, звати «Блогер». І якщо невідомий «блогер» невдовзі якось непомітно розчинився у прилеглих до площі кущах, то «шизоспрямований» Андрій Любка довів приведеним із собою журналістам, що в житті завжди є місце для дурниць та нісенітниць.

Що видавав «нагора» отой початкуючий поетизатор, краще подивитися у відеоролику з життя пацієнтів «Ужгородського дурдому». Виглядає так, що збірка «Вісім місяців шизофренії» писалася справжнім знавцем шизофренічного життя-небуття. Бідолага плутає Шевченка з Брежнєвим, і т.д. і т.п.

Втім, дивіться самі….

admin