Ужгородські екзоти у фейлетоні

Ресторан ще не збудовано, а ужгородцям вже пропонують смажену качку з душком під претензійною назвою «Вся Закарпатська правда». Родзинкою цієї страви є сам рецепт її приготування, достатньо простий і невибагливий. Кухар ресторану «Хабар» Іван Волохатий вже навіть видає меню страв цього харчоблоку. Правда поки, що лише тисячним накладом. Наразі невідомо як таку ініціативу оцінює шеф-кухар ресторану «Хабар» Андрій Малиновський. Адже зазвичай рецептами власних смакот кухарі тримають у таємниці, аби не плодити конкурентів. Прикладом цього, є досі нерозкрита таємниця інгредієнтів, що входять до «Салату із зелених», який так полюбляє один з керівників місцевої прокуратури. Подейкують, що шеф-кухар вже запатентував власний «кулінарний шедевр» і завдяки цьому спромігся стати мільйонером. Люди наближені до шеф-кухаря повідали журналістам яких творчих зусиль вартувало пану Андрію знайти влучну назву для свого кулінарного витвору. Спочатку з’явилося банально-просте – «Хабар для прокурора», потім більш інтригуюче «Зелень для прокурора». І лише після років творчих мук і мозолів на руках від рахування «зелених» листочків, родилася милозвучна для будь-якого хабарника назва – «Салат із зелених».

Як водиться після хорошої новини слідує не дуже хороша. Втаємничені стверджують, що ресторан «Хабар» планується зробити виключно клубним закладом для працівників прокурорсько-суддійської братії. І воно не дивина, бо будується цей заклад за кошти отримані в якості хабарів суддійсько-прокурорською двійнею яку в народі йменують абріавеатурою «МЦ» – від заголовних літер власників цих прізвищ. Самі ж вони настільки сором’язливі, що аби уникнути розголосу своєї «благодійності» не афішують її. Один переписав маєтність на братів і сестер. Для збільшення їх кількості, умудрився заснувати в обласному центрі церковну громаду. Що правда, невдячні брати і сестри подеколи анафемують одне одного. На щастя завжди знайдеться суддя, який скасовує цю «божу кару». Другий, любитель вибухово-гострих страв, згодовує їх загалу, та як людина скромна, старанно приховує власне авторство цього делікатесу. Та настільки старанно, що правоохоронці та загал досі губляться у здогадках.

Нам же залишається лише споглядати та ловити аромати від тої прокурорсько-суддівської кухні, та сподіватися що не отруїмося м’ясом не першої свіжості отої «смаженої качки».

admin