Ужгород наздоганяє Берлін

Нагадаємо, що ужгородський міський голова Сергій Ратушняк подарував місту на честь Дня Державного Прапору скульптуру карпатського ведмедя – регіонального символу. На урочистому відкритті пам’ятнику мер міста зауважив, що цей ведмідь – не єдиний і їх буде встановлено близько десятка на різних вулицях. Перший ведмідь – це подарунок місту трьохвимірної проекції закарпатського гербу у формі обласного символу. Автором ідеї та скульптури став молодий митець Михайло Колодько.

Молодий скульптор пояснив, що аналогічна ідея вже була втілена в життя у багатьох країнах. Зокрема в місті Берлін, де символом також є ведмідь, встановлено близько десяти різнокольорових ведмежат, які стали окрасою німецького міста.

Ужгород не відстає від європейського міста і вже зовсім скоро зможе також похвалитись своїм символом, втіленим у креативній формі. Завдяки коштам родини Сергія Ратушняка, яка профінансувала цей проект, наше місто буде мати свою, мистецьки виконану, серію скульптур. Вже навіть готові макети деяких з них.

Наразі будемо сподіватись, що вже зовсім скоро ужгородці та гості міста зможуть побачити цих милих ведмедиків на вулицях закарпатської столиці. Ці яскраво виконані ведмедики можуть стати однією з багатьох ужгородських туристичних візитівок, адже ми нічим не гірші за Європу.

Крістіна Кузьменко

admin