У пункті пропуску "Тиса" у багажі 2-х укранців виявили більше 0,5 кг гашишу

Вранці до митного поста “Тиса” заїхав автобус “SETRA” під керуванням двох громадян України, що прямували у службових справах з Іспанії. Працівники митниці проводили митний контроль транспортного засобу та ручної поклажі разом із чотириногим працівником митних органів Рексом.

Завдяки такій співпраці у багажному відсіку автобуса серед інших речей були виявлені дві картонні коробки, приховані від митного контролю. В обох коробках містилися брикети з пресованою речовиною природного походження темно-коричневого кольору з характерним запахом загальною вагою 575,8 г, розміщених в упаковки з-під рибних консерв. Після проведеного аналізу реактивами, речовина була віднесена до особливо небезпечного наркотичного засобу “канабіс” (гашиш).

Пізніше виявилось, що наркотичними засобами водії автобусу не обмежилися – подальший митний огляд виявив у транспортному засобі не заявлені у декларації чи при усному опитуванні 436,7 кг розфасованих для дрібної торгівлі виробів зі свинини торгової марки “FIORUCCI” (Італія) попередньою вартістю у 48 238 грн.

За фактом правопорушення складено протоколи за статтями 340 та 352 Митного кодексу України (недекларування товарів та дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон з приховуванням від митного контролю). Предмети правопорушення вилучені до рішення суду.

Прес-служба Держмитслужби України

admin