У оздоровчому таборі "Смерековий камінь" дітей-наркоманів немає!

Спеціалісти називають різні причини, чому молоді люди стають наркоманами: одні піддаються впливу поганої компанії, інші намагаються таким чином самовиразитися, ще хтось прагне гострих відчуттів. Тому серед актуальних і першочергових завдань працівників міліції, освітян, представників влади є профілактична робота щодо попередження вживання наркотиків серед підростаючого покоління.

Ось уже кілька років поспіль закарпатські правоохоронці з цією метою проводять відповідні бесіди у багатьох навчальних закладах, відвідують також табори відпочинку під час літніх канікул. На території Іршавського району в с.Осій є оздоровчий табір «Смерековий камінь». Нещодавно тут побували співробітники районного відділу міліції. Зокрема працівник ВБНОН цього підрозділу старший лейтенант Іван Зем’янський розповів школярам про можливі страшні наслідки вживання наркотичних речовин, а також про кримінальну відповідальність, яка передбачена за зберігання, вживання та розповсюдження наркотиків.

Згадав правоохоронець і про те, що в області періодично проводиться спеціальна операція під назвою «Мак». Такі заходи допомагають виявляти та знешкоджувати незаконні посіви рослин, що використовуються для приготування наркотичних речовин.

З’ясувалося, діти знають про існування такої проблеми у нашому суспільстві, як наркоманія. Навіть демонстрували з цього приводу власні малюнки, де втілили своє бачення вирішення такого болючого питання.

Віта ГОРЗОВ, Іршавський РВ ГУМВС України в Закарпатській області

admin