У Боздоському парку стало безпечніше

З пропозицією допомогти убезпечити відпочиваючих, облаштувавши громовідвід я звернувся до міського голови Сергія Ратушняка минулого року, — розповідає директор КП «Боздоський парк» Олександр Черняк. — Закумулювавши кошти, міська рада вирішила виділити кошти на два такі об’єкти. Дуже приємно констатувати цей факт, адже до цього часу всі наші прохання і звернення до керівництва міста було почуто й задоволено.

Що ж до додаткової безпеки відпочинку у парку, то Олександр Черняк уже найближчим часом планує проводити коронування та чистку дерев. Зараз, за його словами, з 50 гектарів території парку освоєно 20. Відтак, при розбудові інфраструктури тут встановлюватимуть додаткові громовідводи. А ще директор планує облаштувати у парку відеонагляд та найняти професійних, високоосвічених охоронців. Ґазда парку не виключає, що вони їздитимуть на конях, як у будапештських міських парках, і без грубощів робитимуть відпочинок тут безпечнішим.

Директору «КП «Боздоський парк» приємно констатувати, що люди стали берегти це місце відпочинку.

— Люди самі вже трохи охороняють парк, — каже Олександр Черняк. — І це правильно. Я хочу, щоб усі знали, що це — не мій парк чи Ратушняка, а всіх нас. Тому на громовідводі при в’їзді у парк плануємо повісити бігборд із надписом: «Комунальне підприємство» Боздоський парк».

Павло БІЛЕЦЬКИЙ

admin