Цинізм сімейства Балог не має меж, або з Хворої голови на здорову…

Ось як прокоментував цей вчинок Іван Балога одному з мукачівських Інтернет-порталів: «Народ повинен знати зрадників, – заявив Балога. – Незважаючи на те, що ці депутати прийшли в обласну раду за списками «Нашої України», коли Закарпатську ОДА очолив О.Ледида, вони перейшли на його бік. Відтак, незважаючи на брак часу, який залишився до місцевих виборів, може постати питання про виведення цих депутатів зі складу обласної ради».

Зважаючи на завершення каденції нинішнього складу облради, цим депутатам від рішення Балоги і не холодно, і не гаряче. Їм байдуже, бо ці люди вже давно зрозуміли сутність мукачівської команди і хочуть працювати на область, а не на кишеню одного великого клану. Це, по-перше. А по-друге, хто би ще говорив про зрадників… Цілих чотири роки Балога-молодший прикривав (в тому числі і в судах) півтора десятки депутатів з фракції «Батьківщина». І хто як не Балога ініціював синхронні (і так конче в той час необхідні) голосування цих депутатів з коаліційною більшістю. Ані факт того, що ці люди пройшли в облраду під знаменами Тимошенко, ані рішення з’їзду БЮТ, ані, навіть, судові ухвали про скасування їхніх депутатських мандатів не вказували одному з лідерів ЄЦ на зрадництво. Або ж приклад Оксани Ткаченко, підпис якої про добровільне складання депутатських повноважень підробили «невідомі». Проте «невідомі» вони, схоже, лише для широкого загалу, але не для лідерів мукачівської команди.

І після всього цього – пісня про зрадництво… Хто ж насправді – справжній зрадник? Відповідь на це питання вже скоро дасть виборець. Судячи з вкрай низьких рейтингів ЄЦ як в області, так і в Україні загалом – вона не надто сподобається керівникам «Єдиного Центру».

Антон Маковецький, KarpatNews

admin