Цієї п’ятниці Вас запрошує фестиваль культур "Uzhhorod International"

В програмі фестивалю: презентація 6 різних культур, демонстрація національних костюмів, індонезійська гра, вєтнамський танець та пісня, можливість написати своє ім’я на санскриті та арабською, дегустація національних страв інших країн, можливість особисто поспілкуватися з іноземцями, і ще багато чого цікавого.


Організатором фестивалю є міжнародна молодіжна організація AIESEC. Саме завдяки їй іноземні волонтери працюють у проектах “Шлях дітей” та “Світ без кордонів” у дитячих будинках і таборах Закарпаття. Стажери презентують свої культури, вчать дітей спілкуватися англійською мовою, проводять ігри і тренінги на теми лідерства і роботи в команді.

В період від 24 червня до 01 серпня більше ніж 300 дітей із Ужгорода, Мукачева, Перечина та с.Буштино (Іршавський район) прийняло участь у проектах організованих AIESECом. До кінця літа планується щоб ця цифра була 500.

Якщо ви бажаєте дізнатися більше про їнші країни і особисто поспілкуватися з іноземними волонтерами, чекаємо вас 06 серпя, о 18:00 у кафе “Deep” (набережна Незалежності).

Місце проведення: DEEP, набережна Незалежності

Дата: 6 серпня 2010

Початок: 18.00

Вхід – безкоштовний

Дресс код: вишиванка

admin