Троє учнів шкіл Закарпаття — волонтери табору любителів залізниць у Будапешті

Останні два підприємства є підрозділами державної залізничної компанії Угорщини MAV.

До участі в таборі запрошено учнівську молодь з України – трьох учнів загальноосвітніх шкіл Іршавського району з м.Іршава та с.Імстичово, переможців районних та обласних конкурсів технічної творчості та учнівської програми “Лідер”. Відбір учасників табору проводила громадська організація “Боржавська ініціатива”, де головними критеріями було участь молоді в громадському житті, високі результати з технічних та природничих навчальних дисциплін, знання іноземних мов.

Участь в таборі візьмуть представники 9-и країн загальною кількість 30 молодих людей.

Програмою табору передбачено знайомство як з організацією роботи історичних туристичних залізниць, так і з роботою державної залізничної компанії Угорщини. Волонтери приймуть участь у реставрації історичного вагону в Національному Залізничному музеї Угорщини, а також пройдуть стажування на дитячій залізниці міста Будапешт. Програмою передбачено знайомство з м.Будапешт та відпочинок на озері Балатон.

Часткову фінансову підтримку участі української групи надало Довірче Товариство Збереження Залізничної Спадщини Нової Європи (NEHRT, Великобританія) спільно з організаційним забезпеченням ГО “Боржавська ініціатива”.

ГО “Боржавська ініціатива”

admin