Силач Дмитро Халаджі встановив новий рекорд України

Під час культурно-спортивного свята у місті Комсомольськ Старобешівського району Халаджі встановив рекорд України “Розтяжка автомобілями” – протягом кількох секунд атлет утримував на ланцюгах 4 автомобілі, які роз’їжджалися в протилежних напрямах від спортсмена.

Суть нового рекорду полягала у тому, що спортсмену вдалося утримати автомобілі, не давши їм змоги зсунутися з місця.

За словами рекордсмена, підготовку до цього силового номера він здійснював “протягом 13 років, спочатку перетягував групи людей по 25 осіб з кожної сторони, потім тренувався, перетягуючи коней, і от зараз дійшла черга до автомобілів”.

У прес-службі відзначили, що у цьому спортивному святі взяли участь голова Донецької обласної ради Андрій Шишацький, голова Старобешівської райдержадміністрації Василь Панько, начальник управління фізкультури і спорту облдержадміністрації Віктор Кірбаба.

Керівники області привітали атлета з новим силовим рекордом.

“Я радий брати участь у цьому прекрасному заході. Переконаний, що мій друг Дмитро Халаджі встановить ще не один рекорд. Донецька обласна рада надаватиме йому підтримку, оскільки в його особі популяризується здоровий спосіб життя, як в регіоні, так і в країні”, – сказав глава облради. При цьому він додав, що “найближчим часом Донецька обласна рада разом з Дмитром Халаджі проведе низку спортивних заходів”.

У прес-службі облради також повідомили, що наступного тижня Халаджі у рамках проведення “Днів культури України” покаже свої силові номери у Туреччині.

Gazeta.ua

admin