СПАЛЮВАТИ СТЕРНЮ ТА ТРАВУ ЗАБОРОНЕНО

У звязку з високою пожежною небезпекою, обумовленою тривалою спекотною погодою, для запобігання виникненню пожеж і оперативного реагування на них українська міліція переведена на посилений варіант несення служби.

На Закарпатті розгорнуто діяльність Оперативного штабу ГУМВС, до складу аналітичної групи якого залучено найбільш досвідчених працівників карного розшуку, ДАІ, штабу та інших міліцейських служб.

Патрульна служба, внутрішні війська, дільничні, працівники ДАІ, бійці “Беркута” здійснюватимуть цілодобові чергування у місцях ймовірного виникнення пожеж, аби не допустити цього лиха на території нашого краю. Особлива увага приділятиметься профілактиці лісових пожеж від вогнищ у місцях масового відпочинку громадян, протидії спалюванню стерні та трав’яного покрову на території сільгоспугідь та в лісовій зоні.

Начальник ГУМВС України в Закарпатській області полковник міліції Віктор Русин наголошує, що стерню спалювати категорично заборонено. Винних у цьому правопорушенні виявлятимуть і притягатимуть до відповідальності. Нагадаємо, що за це передбачено адміністративну, а в разі спричинення пожежею тяжких наслідків–кримінальну відповідальність згідно зі ст.245 КК України (знищення або пошкодження лісових масивів).

ВЗГ ГУМВС України в Закарпатській області

admin