Розпочалися роботи з відновлення парку відпочинку в Міжгірському районі

— Благоустрій цієї зони відпочинку давно на порядку денному виконавчого апарату селищної ради, — каже за розмови її голова Василь Щур. — І ось нарешті ми приступили до реалізації намічених планів. Фахівцями вже зроблено проект архітектурних форм, згідно з яким встановлюватимемо лавиці, гойдалки, каруселі, спортивні майданчики… Цим проектом передбачено і озеленення території — розміщення клумб, декоративних дерев та кущів. На території парку, але дещо пізніше, плануємо встановити стаціонарну сцену, що дасть можливість всі райцентрівські урочистості проводити в цій відпочинковій зоні. У наших планах і облаштування тут футбольного та волейбольного майданчиків. Та поки що все по порядку. Вже приступили до зведення огорожі та розпочали деякі земляні роботи. Бо, згодьтеся, завозити будівельний матеріал і розпочинати роботи, не встановивши надійну огорожу та не забезпечивши людський нагляд, просто небезпечно.

За візиту до райцентрівського парку до нашої розмови долучилася пенсіонерка, яка проживає тут понад 40 років, Василина Іванівна Бундзяк. З нотками ностальгії за минулим жінка згадала роки юності, коли за радянських часів парк відпочинку відповідав своєму призначенню.

— Наші діти, — каже Василина Іванівна, — які вже сьогодні мають онуків, своє дозвілля проводили в парку відпочинку. Для них працювали гойдалки, каруселі, дорослі мали можливість в холодочку під деревами посидіти на лавицях. За благоустроєм території і порядком завжди наглядав сторож. Та й люди якось ставилися до цього місця по-особливому. З часом цю територію занедбали, вона втратила господаря, селищна рада залишила її напризволяще. І, зрештою, парк відпочинку перетворився на пустир. Звичайно, мене, як людину старшого віку, радують добрі наміри молодого та енергійного мера Василя Щура, який щиро бажає дати нове дихання відпочинковій зоні у райцентрі, з кожним роком робить наше селище привабливішим.

— Мої батьки розповідають, що за їхньої молодості в райцентрівському парку можна було справді відпочити, погуляти з дітьми, — каже за розмови молода мама Яна Голодняк. — Я, звичайно, цього не пригадую, мені запам’ятався парк, як пасовище для громадської худоби та стихійне сміттєзвалище. І сьогодні, коли тут розпочалися роботи і, кажуть, що до осені парк стане зоною відпочинку, мені, звичайно, дуже приємно. Бо як і для кожної молодої мами, відпочинок з дитиною на свіжому повітрі в зеленій зоні — перш за все. Гарним місцем для вечірніх прогулянок для нас є і алея в центрі селища. Все що робиться задля благополуччя мешканців нашого селища варте похвали і вдячності.

Марія РУБЕЦЬ.
mizgir.com.ua

admin