ПРОКУРОРСЬКЕ «ЛАЙНО ВЕЛИКОГО КАЛІБРУ…»

За цей час на київських пагорбах змінилися можновладці, які задекларували нещадну боротьбу з корупцією. Однак та боротьба виглядає залишилася лише передвиборчим гаслом. Особливо коли це стосується корупціонерів та хабарників в органах прокуратури. Мало того, ті корупціонери у прокурорських погонах й надалі продовжують працювати на посадах та паскудити громадянам.

Публікуємо текст документу, що засвідчує вульгарне неподобство, яке не пройшло повз увагу Ужгородської міської влади і було належним чином задокументовано відповідними службами:

«Акт обстеження території в районі Паркової набережної»

30.06.2009 р. Ужгород.

По завданню Ужгородської міської ради комісія у складі начальника управління муніципальної міліції Дем’янчука М.Л., головного спеціаліста відділу правопорядку управління муніципальної міліції Кравчука В.В., заступника начальника управління архітектури та містобудування Зотової О.С., провели огляд території Паркової набережної. При цьому було встановлено наступне:

– Від житлових будинків, розташованих на земельних ділянках, які належать гр..Малиничу А.А., Горвату А.Д., Левченко Н.Д. та Стрижаку А.А. відходить гофрована каналізаційна труба діаметром 250 мм. З неї на берег річки Уж витікає госпфекальна каналізація, забруднюючи навколишнє середовище».

На підставі цього акту перший заступник міського голови Микола Адамовський звернувся до начальника державної екологічної інспекції в Закарпатській області та Закарпатського міжрайонного природоохоронного прокурора пана Балко з проханням відреагувати у відповідності до чинного законодавства на факт «елітного лайна» та вжити заходів для припинення такого неподобства.

Однак, природоохоронна прокуратура «носом відчувши» чим може для них «засмердіти» оте «високоповажне» панське лайно, вирішила не встрявати. Воно і зрозуміло, адже власниками «панських» палаців, як і підпільної каналізації проведеної від палаців по Парковій набережній прямо у річку Уж є добре відомий пан Андрій Малинич – заступник ужгородського прокурора та не менш відомий нащадок самого Голови Конституційного Суду України пан Андрій Стрижак – молодший.

То ж природоохоронна прокуратура не буде карати свого колегу – прокурора Малинича чи сина самого Голови Конституційного Суду України пана Стрижака. Якщо хтось і має бажання, то тільки не прокуратура. Як «годиться» в такій ситуації, прокуратура відфутболює листа в іншу інстанцію.

Не довго розмірковуючи переадресовує отримане звернення начальнику Ужгородського міжрайонного управління водного господарства Івегешу В.В. і принагідно повідомляє копією першого заступника міського голови: «
Для розгляду по суті та вжиття, при наявності правових підстав, вичерпних заходів реагування у межах власної компетенції, направляю звернення першого заступника Ужгородського міського голови Адамовського М.Г. з приводу забруднення каналізаційними стоками прибережної захисної смуги р.Уж мешканцями житлових будинків по Парковій набережній в м. Ужгороді. Про результати перевірки та прийняття рішення прошу повідомити Ужгородську міську раду.

В. о. Закарпатського міжрайонного прокурора молодший радник юстиції».

Не будемо вдаватися в роздуми з приводу належного виконання обов’язків та фаховості молодого «дарування» із прокуратури, однак сам факт «відфудболювання» обгрунтованого звернення міської влади до прокуратури, доволі красномовно свідчить про наявність в Ужгороді «касти недоторканих», яким дозволено все. Про це неодноразово писали не лише місцеві ЗМІ, зокрема про фігурантів нинішніх фекальних неподобств.

А тим часом, поки природоохоронний прокурор ухиляється від виконання вимог Закону України «Про Прокуратуру» – «конституційно-прокурорське» лайно безкарно і безперешкодно забруднює навколишнє середовище, що вже «пахне» не лише в обласному центрі, але й у сусідній Словаччині, розносячи український «елітний» сморід Дунайським басейном.

admin