Про розвиток добровільного медичного страхування в Закарпатській області

Обласна державна адміністрація вважає, що перехід до медичного страхування в Україні є єдиним засобом покращення ситуації, як в охороні здоров’я, так і соціального захисту широких верст населення. Тому одним із основних стратегічних напрямків реформування медичної галузі, який підтримується на державному рівні є перехід до страхової медицини.

В умовах відсутності чинного законодавства з питань страхової медицини медична мережа почала проводити співпрацю зі страховими компаніями, які займаються ДМС, лікарняними касами, використовує усі законодавчо дозволені позабюджетні джерела.


З метою вивчення стану функціонування ДМС в області та роботу лікарняних кас відбудеться позачергове засідання координаційної ради при облдержадміністрації з питань реалізації та контролю за виконанням заходів обласної міжгалузевої комплексної програми “Здоров’я нації”, 17 серпня 2010 року в 313 кабінеті облдержадміністрації, початок о 15.00 к.ч.


Запрошуємо Вас прийняти активну участь в обговоренні даного питання. Просимо надати письмову інформацію про роботу в даному напрямку, побажання про поліпшення роботи та додати Ваші програми страхування в управління охорони здоров’я облдержадміністрації до 12 серпня 2010 року.

Управління охорони здоров’я ОДА

admin