Під Невицьким замком відгуляв конкурс краси "Блондинки проти брюнеток" (ФОТО)

А чому б і ні? Ви бачили колись на конкурсі краси… жіночий армрестлінг?! Це неперевершене видовище. Чоловіча частина присутніх вболівала не гірше, ніж під час бою когось з братів Кличків. Були ще конкурси коктейлів (де членам журі довелося мужньо куштувати гастрономічні фантазії конкурсанток) та, звичайно, купальників. І хоча вже сутеніло, та як сказав один з спонсорів заходу, член журі, Голова правління Мукачівської міжрайонної спілки підприємців Олексій Фозекош: “Не знаю, як інші, але я бачив усе!”

Продовженням стали знову спортивні змагання. На спеціальному містку, кинутому через басейн, конкурсантки намагалися скинути одна одну у воду. Емоції, як і вода, перехлюпували через край басейну. А на завершення сюрпризом для усіх, особливо для учасниць, стала несподівана пропозиція бізнесмена, котрий захотів залишитися невідомим. Він витягнув з кишені пачку “зелених”, і попросив журі розсипати її по басейну. Дівчата-конкурсантки на цей раз позмагалися у дуже простий, але ефектний спосіб – хто скільки збере банкнот, стільки забере собі. Басейн з плаваючими доларами і десятьма красунями, які за них борються – хто з чоловіків не хоче на таке подивитися?!

Ще однією “фішкою” конкурсу стало розвіювання міфу про “блондинок”. Учасниці були розділені на дві команди за кольором волосся (чи фарби) – на блондинок і брюнеток. І хоча між дівчатами точилася рівна боротьба, журі все-таки віддало перевагу блондинкам. Тренер ФК “Закарпаття”, який випадково (чи не випадково) опинився серед глядачів конкурсу, підтримав думку журі: “Як тренер, я скажу, хоча брюнетки часто виглядали сильнішими, але блондинки перемогли завдяки командній грі”.

Юрій Кравчук, газета “Мукачево”

admin