Найвлучніші снайпери – берегівські міліціонери

Цьогоріч у змаганнях з багатоборства снайперів міліції взяли участь 17 команд з міськрайорганів області, галузевих служб та спецпідрозділів міліції, зокрема “Беркут”, “Грифон”. Честь кожної команди представляли по троє стрільців. Перед початком змагань відбулося урочисте відкриття, яке провів заступник начальника УКЗ УМВС Микола Юсковець. Пізніше суддівська бригада на чолі з досвідченим Володимиром Долговим зайнялася безпосередньо проведенням стрільб і визначенням кращих як в особистому, так і в командних заліках. Кожен учасник повинен був продемонструвати своє вміння влучати у ціль із малокаліберної гвинтівки та пістолета. У підсумку очки кожного з учасників в обох вправах додавалися, на основі чого визначався переможець.

В особистому заліку вже традиційно переміг Іван Гускі з Берегова. Другим став Сергій Пилип-Нагірняк зі спецпідрозділу “Беркут”, який у гострій суперечці зумів випередити “бронзового” призера Миколу Цапа з ДАІ УМВС.

Та досить цікаво і видовищно проходили змагання у дуельній стрільбі. Вона полягає у тому, що на старт одночасно виходять по дві команди. Вони спочатку долають 50-метрову відстань, потім стріляють по мішенях суперників. Після цього один з учасників команди “випадає з гри”. Хто найшвидше “покладе” мішені суперника, той виходить у наступний етап. У фінал, здолавши на своєму шляху бар’єр у три команди, потрапили берегівці та стрільці Ужгородського міськуправління. Господарі виявилися сильнішими і в головній “дуелі”. А от третіми стали свалявці, які зуміли перемогти “беркутівців”. Саме цей успіх дозволив спортсменам зі Свалявщини піднятися та третій щабель першості у загальнокомандному заліку. Переможцями, звичайно прогнозовано і беззаперечно, стала берегівська збірна у складі Івана Гускі, Василя Бундовича та Олександра Ороса. “Срібні” призери – співробітники УБОЗ УМВС.

На урочистому закритті змагань заступник начальника УМВС України в Закарпатській області Володимир Петрицюк вручив переможцям і призерам грамоти та дипломи.

Михайло ПИСКАЧ,
ВЗГ УМВС України в Закарпатській області

admin