На Закарпатті у с. Запереділлі реанімують вуличне освітлення

Каштанова алея в центрі селища, яка стала улюбленою зоною відпочинку для дорослих і малих, дитячий ігровий майданчик, будівництво нового фонтану, відновлення центрального парку, що щойно розпочалося, благоустрій цвинтаря і ще багато що радує жителів Міжгір’я. До таких вже банальних речей, як освітлення вулиць, вивіз сміття, прибирання та зволоження доріг — населення давно звикло. Але, це стосується лише жителів центру селища — скажете ви. Та насправді це не так.

Нещодавно жителі села Запереділля, яке підпорядковується Міжгірській селищній раді, мали змогу пересвідчитися в цьому, адже тут розпочалися роботи з відновлення вуличного освітлення, котре вже майже 20 років як згасло. Також вирішилося питання вивезення побутових відходів та сміття з населеного пункту, а це ще один крок до вирішення екологічних проблем нашого краю.

Такі конкретні дії Міжгірської селищної ради, спрямовані на покращення умов життя жителів “столиці” Верховини мають стати прикладом для наслідування у всіх самоврядних одиницях краю, а депутатам та селищному голові хочеться побажати натхнення та креативності в своїх намірах, ні в якому разі не зупинятися на досягнутому.

Андрій ГОЛОДНЯК.
mizgir.com.ua

admin