На Закарпатті стартувало друге коло першості Закарпаття з футболу

А колись, згадаймо, Срібна Земля була кузнею футбольних кадрів, відомих не лише в тодішньому СРСР…

“Верховина” все-таки не втратила прописку у вищому обласному дивізіоні після пройденого екватора чемпіонату. На жаль, у Сваляві під час зустрічі з “Поляною” наші земляки зазнали поразок: основний склад — 0:5, юнацький — 0:3. Зрозуміло, забагацько пропустили голів міжгірці, але хоч втішає те, що не стільки, як торік — дорослі програли свалявцям тоді 0:11, а дублери й поготів — 0:21. “Верховина” поступається “Поляні” не лише класом гри, але й умовами, зокрема, матеріальними благами.

Очевидний контраст між суперниками спостерігався бодай за екіпіровкою спортформи. Не кажучи, що свалявці укомплектовані пристойними за майстерністю гравцями, яких би вистачило на дві команди і двома складами — основними і резервними. Отож і виходить сумно: чому програємо — бо біднісь’ме. Доречно скажемо: начальник команди Василь Маринець, тренери Василь Шегда і Михайло Скунць, які проявили патріотичність до краю і спорту за умовлянь любителів футболу взяти на свої плечі клуб, зараз опіковуються “Верховиною” на громадських засадах, тобто без копійки за труд. У теперішній погоні за матеріальними благами цей факт, будемо відвертими, унікальний.

А “Берегвідейк” потужно замахнувся на чемпіонський титул і цього сезону, збільшуючи відрив від головних конкурентів на золоті медалі. У дванадцятому турі берегівці без проблем обіграли у Н. Давидкові “Ф. Медвідя” — 2:0 (юнаки — 6:0). Ще один господар стадіону, і теж аутсайдер, розчарував своїх прихильників у рідних стінах: рахівські “Карпати” поступилися виноградівському “Севлюшу” — 1:5 (1:2).

У певній мірі результат матчу у Вишкові став сенсаційним: місцева команда з однойменною назвою села впевнено переграла одного з претендентів на призове місце — пістрялівський “Метеор” — 5:2 (2:1).

Поєдинок між “Мукачевом” та “Ялинкою” (В. Бичків) перенесено на 12 вересня.

Наступної неділі “Верховина” у Міжгір’ї приймає “Мукачево”.

Василь Пилипчук, “Верховина”

admin