На річках Закарпаття "буянять" браконьєри!

З них 1 випадок браконьєрство та 2 випадки припинено на стадії підготовки до браконьєрства, 12 порушників притягнуто до відповідальності за погіршення середовища існування водних живих ресурсів (забір гравійно-піщаної суміші, миття автотранспорту в річках), вилучено 5 заборонених засобів лову ( плутанки).

Накладено 1343 грн. штрафу інспекторами рибоохорони, з яких 238 грн. стягнуто на місці.

Перелік основних подій:

03.08.10р близько 14.30 к.ч. поблизу санаторія “Кришталеве Джерело” розташованого в Свалявському районі, інспекторами рибоохорони Меденцій І.І.,Бауман О.О. під час проведення рейдової роботи на р.Пиня в межах прибережної смуги будо помічено двох підозрілих людей. При спробі перевірки, невідомі намагалися втекти з місця пригоди. Як показали результати затримання, підозри інспекторів справдились. А саме у гр..Бочко В.М.(мешканець с.Солочин 194) та гр.. Панькович Ю.В. (мешканець с.Солочин 42)було виявлено заборонені знаряддя лову ,сітки-екрани, котрими вони не встигли скористатися.На порушників накладено штраф, а заборонені знаряддя затримані знищили власноруч на березі.

05.08.10р. на р.Пиня, околиці с.Голобине Свалявського району, близько 20.40 к.ч. інспекторами рибоохорони Бочкор І.І., Меденцій І.І., Бауман О.О. було затримано гр.. Туневич Артур Вікторовича (1990р.н. житель с.Голубине) , котрий не знайшовши іншого місця , вирішив помити власний автомобіль ВАЗ № АО 2599 АР у природній водоймі, не розуміючи наскільки шкідливими є наслідки забруднення. Складання протоколу та штраф, добавили розуміння порушнику.

09.08.10р. в 21.30 на околиця с.Чинадієво Мукачівського району на р.Латориця за попередньо отриманою інформацією, оперативною групою Закарпатдержрибоохорони в складі Великопольського І.Й., Меденцій І.І., Бауман О.О., було затримано гр..Бардош В.В. (житель с.Чинадієво), котрий з використанням заборонених засобів лову у вигляді сіток-плутанок (5 шт.), проводив незаконний “рибний промисел”. На момент затримання порушник встиг виловити 2 шт. марени ( вусач, занесений до Червоно книги України) на чому порушення і було припинено. За результатами затримання на порушника складено протокол за ст..85 ч.4 КУпАП (браконьєрство) для направлення в Мукачівський суд. Сітки вилучено як доказовий матеріал, а за рибу підготовлено матеріали для відшкодування збитків (400 грн.).

Головне управління Закарпатдержрибоохорони

admin