НА ХУСТЩИНІ БАТЬКО ВКОРОТИВ ВІК РІДНОМУ СИНУ

Вечірньої пори в приймальне вiддiлення Хустської районної лікарні карета швидкої допомоги доставила закривавленого хлопця з проникаючим пораненням черевної порожнини. Потерпілий, 28-річний житель села Кошелево-Залом, ще й перебував у стані алкогольного спяніння. Відповідне повідомлення невдовзі надійшло в міліцію. На місце пригоди виїхала слідчо-оперативна група міськвідділу.

На жаль, попри всі зусилля лікарів, поранений хлопець наступного дня помер. Як встановила судмедекспертиза, смерть настала внаслідок масивної внутрішньої кровотечі та травматичного шоку. А винуватцем трагедії, як встановили правоохоронці, був рідний батько загиблого. Вийшовши на пенсію, він не переймався роботою по ґаздівству, а більше цікавився горілкою. Тому в родині часто виникали сварки. Пяний чоловік нерідко піднімав руку на дружину, а син заступався за маму.

Так було й того фатального вечора. “Буйного” батька спробував втихомирити син, однак пяний домашній тиран схопив кухонного ножа й встромив його в живіт рідній дитині. Ще й прокрутив лезо в рані! Як скажуть пізніше медики, це й зіграло фатальну роль — рана виявилася масивною та смертельною…

Батька-убивцю затримали, за цим фактом порушили кримінальну справу.

ВолодимирПАВЛЮХ,
ВЗГ ГУМВС України в Закарпатській області

admin